KAMPAGNE IN AKTION
Schulen aus mehr als 20 Ländern weltweit arbeiten zusammen, um eine Community von einer Million Kindern mit der einen großen Mission aufzubauen, die ihre Großeltern retten kann.
BESTENLISTE
Könnte Ihr Kind und seine Schule unter den weltweit führenden FAST-Helden sein?
MEHR ERFAHREN
WELTREKORD
Möchten Sie uns helfen, einen Guinness-Weltrekord aufzustellen?
MEHR ERFAHREN
COMMUNITY-SEITE
Lassen Sie sich von gewöhnlichen Menschen inspirieren, die einen außergewöhnlichen Unterschied im Leben anderer machen.
MEHR ERFAHREN
E-BÜCHER
Diese Website umfasst fünf interaktive e-Bücher, die Kinder auf ihrer Reise zum FAST-Helden begleiten.
MEHR ERFAHREN
BESTENLISTE
Unsere Bestenliste zeigt all die tollen Schulen, die an der Kampagne teilnehmen.
Kinder können ihrer Klasse und Schule helfen, auf der Bestenliste vorzurücken, indem sie ihre Eltern im Basecamp-Bereich aufklären, e-Bücher lesen, ihre persönlichen Bestmarken in den Online-Spielen übertreffen und so Punkte verdienen. Die von den Kindern erreichten Einzelpunkte werden auf die ihrer Klasse und ihrer Schule angerechnet, also los geht‘s!
FILTER:
NR.SCHULELANDSTADTPUNKTE
1
Brackenfell Primary Cape Town 1332604
2
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1010615
3
SP Wydminy Wydminy 772856
4
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 658992
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 612656
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 519972
7
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 487101
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
9
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 433575
10
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
11
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
12
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 366304
14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284532
15
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
16
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
17
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 241470
18
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 223054
19
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 199104
20
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
21
Сарненська гімназія №3 Сарни 190406
22
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 189220
23
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 188936
24
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
25
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
26
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 171372
27
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 170049
28
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164747
29
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 158738
30
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 153298
31
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 148726
32
Przedszkole Nr 27 Chorzów 144082
33
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
34
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 140974
35
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 132780
36
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 132370
37
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
38
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
39
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 113186
40
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
41
Escola Joventut Callús 108362
42
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
43
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 99952
44
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97722
45
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
46
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
47
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92162
48
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 91920
49
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90823
50
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 90630
51
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
52
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 80250
53
Bellville Primary School Bellville 79608
54
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 79570
55
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
56
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
57
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
58
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 76898
59
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 74302
60
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 72136
61
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
62
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 67546
63
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
64
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 63934
65
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
66
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 62766
67
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 62480
68
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 62368
69
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 62320
70
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
71
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 60200
72
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
73
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
74
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
75
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
76
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
77
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 60000
78
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
79
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 59723
80
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
81
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 57800
82
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
83
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
84
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
85
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 53940
86
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 53764
87
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 53232
88
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
89
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
90
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 51852
91
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
92
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
93
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 50400
94
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
95
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
96
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49560
97
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
98
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
99
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
100
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
101
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
102
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
103
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
104
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
105
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
106
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
107
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
108
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43516
109
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
110
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 42650
111
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 42565
112
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
113
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 41566
114
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
115
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
116
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
117
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
118
"Saulė" Joniškis 40540
119
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
120
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
121
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
122
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
123
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
124
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
125
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
126
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 39400
127
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
128
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
129
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
130
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
131
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38280
132
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
133
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 38000
134
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
135
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
136
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
137
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
138
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
139
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
140
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
141
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
142
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
143
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
144
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
145
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
146
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
147
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 34207
148
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
149
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
150
Test School Test 33200
151
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
152
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
153
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
154
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
155
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32140
156
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
157
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
158
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31400
159
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
160
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
161
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
162
DMD Ovi Debrecen 30400
163
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
164
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
165
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
166
Kerhólsskóli Borg 30400
167
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
168
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
169
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
170
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
171
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
172
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30000
173
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
174
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
175
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
176
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
177
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
178
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
179
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
180
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
181
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
182
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
183
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
184
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
185
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
186
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
187
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
188
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
189
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
190
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
191
SP Wydminy Grunwaldzka 94 26764
192
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
193
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
194
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
195
EB de Pombal Pombal 26200
196
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
197
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 26200
198
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26000
199
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
200
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
201
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
202
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
203
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 25800
204
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
205
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25800
206
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
207
Средняя школа 21 Бишкек 25800
208
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
209
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
210
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
211
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
212
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
213
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
214
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
215
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
216
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
217
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
218
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
219
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
220
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
221
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
222
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
223
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
224
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
225
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
226
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25300
227
Midgard School Kyiv 25300
228
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
229
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
230
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
231
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
232
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
233
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
234
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
235
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
236
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
237
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
238
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
239
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
240
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 25200
241
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
242
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
243
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
244
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
245
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
246
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
247
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
248
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
249
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
250
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
251
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25100
252
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
253
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
254
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
255
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
256
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
257
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
258
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
259
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
260
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
261
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
262
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
263
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
264
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
265
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
266
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
267
EB Mamodeiro Aveiro 25000
268
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
269
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
270
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
271
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
272
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
273
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
274
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
275
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
276
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
277
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
278
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
279
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
280
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
281
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
282
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
283
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
284
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
285
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
286
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
287
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
288
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
289
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
290
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
291
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
292
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
293
Escola Prova 2 Barcelona 25000
294
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
295
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
296
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
297
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
298
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
299
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
300
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
301
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
302
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
303
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
304
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
305
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
306
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
307
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
308
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
309
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
310
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
311
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
312
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
313
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
314
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
315
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
316
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
317
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
318
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
319
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
320
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
321
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
322
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
323
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
324
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
325
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
326
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
327
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
328
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
329
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
330
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
331
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
332
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
333
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
334
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
335
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
336
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
337
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
338
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
339
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
340
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
341
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
342
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
343
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
344
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
345
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
346
Гірський НВК с. Гірське 25000
347
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
348
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
349
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
350
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
351
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
352
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
353
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
354
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
355
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
356
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
357
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
358
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
359
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
360
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
361
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
362
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
363
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
364
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
365
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
366
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
367
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
368
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
369
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
370
Materská škola Štrba Štrba 25000
371
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
372
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
373
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
374
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
375
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
376
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
377
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
378
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
379
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
380
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
381
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
382
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
383
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
384
CEIP Puente Real Badajoz 25000
385
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
386
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
387
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
388
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
389
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
390
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
391
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
392
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
393
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
394
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
395
Березинський НВК пгт Березине 25000
396
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
397
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
398
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
399
C.D Santa María Micaela Granada 25000
400
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
401
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
402
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
403
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
404
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
405
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
406
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
407
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
408
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
409
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
410
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
411
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
412
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
413
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
414
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
415
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
416
Одеський НВК 13 Одеса 25000
417
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
418
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
419
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
420
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
421
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
422
Colegio Almedina Córdoba 25000
423
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
424
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
425
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
426
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
427
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
428
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
429
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
430
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
431
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
432
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
433
Zssmš Margecany Margecany 25000
434
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
435
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
436
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
437
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
438
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
439
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
440
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
441
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
442
Kattaskólinn Garðabær 25000
443
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
444
Escola L'Espígol Juncosa 25000
445
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
446
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
447
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
448
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
449
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
450
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
451
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
452
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
453
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
454
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
455
Materská škola Zohor Zohor 25000
456
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
457
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
458
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
459
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
460
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
461
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
462
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
463
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
464
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
465
ZSP Paniówki Paniówki 25000
466
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
467
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
468
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
469
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
470
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
471
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
472
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
473
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
474
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
475
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
476
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
477
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
478
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
479
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
480
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
481
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
482
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
483
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
484
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
485
Duhova škôlka Bratislava 25000
486
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
487
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
488
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
489
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
490
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
491
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
492
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
493
Základná škola Trebišov 25000
494
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
495
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
496
СУ Васил Левски 25000
497
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
498
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
499
Woodcrest Public School 25000
500
Kingsway Park Public School 25000
501
25000
502
25000
503
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
504
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
505
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
506
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
507
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
508
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
509
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
510
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
511
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
512
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
513
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
514
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
515
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
516
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
517
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
518
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25000
519
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 25000
520
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
521
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
522
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
523
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
524
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
525
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
526
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
527
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
528
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
529
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
530
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
531
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
532
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
533
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
534
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
535
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
536
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
537
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
538
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
539
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
540
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
541
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
542
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
543
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
544
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
545
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
546
Colégio João Paulo II Braga 25000
547
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
548
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
549
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
550
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
551
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
552
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
553
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
554
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
555
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
556
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 25000
557
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
558
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
559
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
560
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
561
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
562
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
563
64 школа Ташкент 25000
564
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
565
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
566
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
567
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
568
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
569
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
570
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
571
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
572
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
573
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
574
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
575
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
576
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
577
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
578
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
579
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
580
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
581
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
582
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
583
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
584
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
585
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
586
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
587
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
588
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
589
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
590
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
591
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
592
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
593
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
594
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
595
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
596
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
597
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
598
ZŠ Obyce Obyce 25000
599
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
600
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
601
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
602
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
603
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
604
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
605
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
606
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
607
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
608
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
609
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
610
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
611
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
612
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
613
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
614
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
615
Henkel škôlka Bratislava 25000
616
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
617
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
618
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
619
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
620
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
621
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
622
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
623
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
624
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
625
Заставнівська гімназія Заставна 25000
626
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
627
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
628
25000
629
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
630
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
631
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
632
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
633
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
634
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
635
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
636
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
637
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
638
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
639
Escola terra Nostra Olost 20400
640
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
641
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
642
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
643
Przedszkole nr 52 Lublin 20200
644
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
645
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
646
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
647
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20100
648
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
649
Escola Pinyana Alfarràs 20100
650
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
651
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
652
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
653
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
654
Materská škola Žehra 10 20100
655
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
656
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
657
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
658
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
659
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
660
Test Name Test Town 20000
661
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
662
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
663
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
664
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
665
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
666
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
667
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
668
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
669
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
670
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
671
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
672
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
673
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
674
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
675
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
676
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
677
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
678
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
679
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
680
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
681
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
682
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
683
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
684
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
685
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
686
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
687
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
688
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
689
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
690
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
691
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
692
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
693
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
694
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
695
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
696
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
697
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
698
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
699
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
700
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
701
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
702
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
703
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
704
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
705
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
706
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
707
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
708
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
709
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
710
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
711
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
712
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
713
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
714
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
715
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
716
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
717
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
718
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
719
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
720
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
721
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
722
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
723
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
724
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
725
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
726
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
727
Griswold Youth Center Jewett City 20000
728
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
729
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
730
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
731
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
732
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
733
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
734
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
735
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
736
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
737
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
738
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
739
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
740
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
741
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
742
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
743
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
744
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
745
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
746
smyschool test 20000
747
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
748
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
749
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
750
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
751
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
752
tmyschool test 20000
753
Fountainhead School Surat 20000
754
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
755
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
756
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
757
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
758
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
759
dfg dsfg 20000
760
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
761
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
762
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
763
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
764
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
765
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
766
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
767
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
768
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
769
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
770
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
771
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
772
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
773
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
774
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
775
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
776
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
777
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
778
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
779
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
780
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
781
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
782
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
783
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
784
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
785
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
786
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
787
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
788
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
789
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
790
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
791
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
792
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
793
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
794
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
795
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
796
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
797
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
798
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
799
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
800
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
801
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
802
Materská škola Žehra 10 20000
803
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
804
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
805
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
806
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
807
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
808
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
809
Lučenec 20000
810
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
811
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
812
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
813
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
814
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
815
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
816
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
817
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
818
test test 20000
819
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
820
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
821
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
822
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
823
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
824
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
825
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
826
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
827
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
828
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
829
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
830
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
831
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
832
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
833
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
834
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
835
test test 20000
836
the best hight shool Towt 20000
837
Algonquin Avenue Public School 20000
838
20000
839
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
840
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
841
Lemland International School Lemland 20000
842
20000
843
Ecole Gron Morgan Public School 20000
844
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
845
20000
846
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20000
847
20000
848
Best School Grosswinternheim 20000
849
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
850
20000
851
20000
852
школа №248 Tashkent 20000
853
Scoala generala nr 1 București 20000
854
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
855
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
856
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
857
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
858
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
859
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
860
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
861
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
862
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
863
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
864
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
865
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
866
45 Київ 20000
867
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
868
grape bajkalska 22 20000
869
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
870
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
871
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
872
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
873
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
874
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
875
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
876
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
877
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
878
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
879
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
880
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
881
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
882
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
883
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
884
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
885
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
886
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
887
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
888
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
889
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
890
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
891
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
892
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
893
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
894
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
895
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
896
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
897
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
898
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
899
La Salle San Rafael Madrid 20000
900
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
901
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
902
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
903
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
904
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
905
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
906
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
907
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
908
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
909
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
910
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
911
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
912
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
913
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
914
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
915
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
916
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
917
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
918
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
919
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
920
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
921
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
922
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
923
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
924
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
925
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
926
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
927
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
928
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
929
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
930
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
931
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
932
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
933
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
934
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
935
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
936
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
937
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
938
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
939
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
940
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
941
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
942
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
943
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
944
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
945
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
946
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
947
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
948
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
949
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
950
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
951
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
952
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
953
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
954
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
955
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
956
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
957
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
958
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
959
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
960
2020: Stone House Elliot 20000
961
ТЕСТ за училище София 20000
962
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
963
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
964
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
965
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
966
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
967
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
968
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
969
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
970
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
971
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
972
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
973
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
974
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
975
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
976
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
977
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
978
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
979
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
980
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
981
ЗОШ№3 Рівне 20000
982
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
983
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
984
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
985
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
986
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
987
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
988
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
989
ЗОШ№3 Рівне 20000
990
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
991
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
992
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
993
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
994
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
995
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
996
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
997
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
998
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
999
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1000
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1001
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1002
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1003
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1004
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1005
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1006
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1007
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1008
2020: Stone House Elliot 20000
1009
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1010
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1011
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1012
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1013
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1014
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1015
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1016
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1017
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1018
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1019
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
1020
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1021
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1022
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1023
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1024
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1025
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1026
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1027
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1028
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1029
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1030
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1031
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1032
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1033
Základná škola Košice 20000
1034
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1035
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1036
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1037
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1038
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1039
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1040
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1041
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1042
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1043
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1044
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1045
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1046
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1047
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1048
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1049
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1050
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1051
гімназія симоненка львів 20000
1052
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1053
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1054
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1055
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1056
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
1057
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1058
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1059
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1060
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1061
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1062
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1063
Onelink Test School 20000
1064
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1065
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1066
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1067
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1068
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1069
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1070
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
1071
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1072
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1073
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
1074
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1075
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1076
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1077
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1078
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1079
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1080
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1081
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1082
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1083
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1084
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1085
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1086
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1087
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1088
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1089
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
1090
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1091
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1092
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1093
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1094
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1095
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1096
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1097
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1098
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1099
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1100
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1101
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1102
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1103
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1104
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1105
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1106
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1107
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1108
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1109
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1110
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
1111
Základná škola Bratislava 20000
1112
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1113
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1114
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
1115
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
1116
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1117
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
1118
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1119
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1120
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1121
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1122
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1123
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
1124
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1125
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1126
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1127
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1128
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1129
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1130
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1131
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1132
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1133
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1134
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1135
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1136
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1137
Onelink Test School 20000
1138
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1139
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1140
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1141
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1142
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1143
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1144
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1145
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1146
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1147
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1148
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1149
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1150
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1151
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1152
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1153
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1154
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1155
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1156
Základná škola Blatné Blatné 20000
1157
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
1158
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1159
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1160
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1161
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1162
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1163
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1164
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1165
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1166
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1167
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1168
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1169
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1170
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1171
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1172
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1173
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1174
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1175
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1176
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1177
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1178
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1179
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1180
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1181
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1182
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
1183
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1184
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1185
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1186
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1187
test test 20000
1188
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
1189
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1190
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
1191
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1192
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1193
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1194
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1195
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1196
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1197
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1198
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1199
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1200
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1201
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1202
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1203
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1204
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1205
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
1206
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1207
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1208
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1209
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1210
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1211
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1212
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1213
Materská škola Holčíkovce 20000
1214
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1215
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1216
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1217
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1218
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
1219
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1220
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1221
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
1222
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1223
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1224
Základná škola Ilava 20000
1225
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1226
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1227
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1228
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1229
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1230
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1231
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
1232
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1233
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1234
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1235
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1236
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
NR.SCHULELANDSTADTPUNKTE
1
Brackenfell Primary Cape Town 1332604
2
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1010615
3
SP Wydminy Wydminy 772856
4
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 658992
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 612656
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 519972
7
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 487101
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
9
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 433575
10
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
11
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
12
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 366304
14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284532
15
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
16
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
17
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 241470
18
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 223054
19
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 199104
20
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
21
Сарненська гімназія №3 Сарни 190406
22
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 189220
23
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 188936
24
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
25
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
26
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 171372
27
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 170049
28
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164747
29
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 158738
30
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 153298
31
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 148726
32
Przedszkole Nr 27 Chorzów 144082
33
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
34
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 140974
35
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 132780
36
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 132370
37
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
38
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
39
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 113186
40
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
41
Escola Joventut Callús 108362
42
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
43
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 99952
44
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97722
45
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
46
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
47
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92162
48
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 91920
49
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90823
50
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 90630
51
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
52
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 80250
53
Bellville Primary School Bellville 79608
54
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 79570
55
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
56
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
57
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
58
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 76898
59
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 74302
60
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 72136
61
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
62
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 67546
63
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
64
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 63934
65
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
66
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 62766
67
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 62480
68
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 62368
69
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 62320
70
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
71
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 60200
72
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
73
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
74
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
75
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
76
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
77
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 60000
78
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
79
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 59723
80
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
81
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 57800
82
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
83
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
84
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
85
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 53940
86
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 53764
87
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 53232
88
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
89
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
90
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 51852
91
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
92
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
93
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 50400
94
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
95
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
96
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49560
97
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
98
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
99
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
100
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
101
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
102
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
103
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
104
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
105
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
106
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
107
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
108
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43516
109
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
110
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 42650
111
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 42565
112
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
113
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 41566
114
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
115
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
116
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
117
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
118
"Saulė" Joniškis 40540
119
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
120
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
121
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
122
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
123
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
124
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
125
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
126
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 39400
127
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
128
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
129
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
130
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
131
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38280
132
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
133
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 38000
134
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
135
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
136
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
137
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
138
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
139
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
140
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
141
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
142
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
143
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
144
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
145
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
146
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
147
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 34207
148
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
149
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
150
Test School Test 33200
151
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
152
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
153
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
154
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
155
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32140
156
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
157
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
158
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31400
159
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
160
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
161
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
162
DMD Ovi Debrecen 30400
163
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
164
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
165
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
166
Kerhólsskóli Borg 30400
167
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
168
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
169
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
170
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
171
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
172
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30000
173
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
174
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
175
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
176
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
177
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
178
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
179
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
180
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
181
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
182
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
183
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
184
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
185
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
186
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
187
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
188
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
189
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
190
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
191
SP Wydminy Grunwaldzka 94 26764
192
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
193
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
194
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
195
EB de Pombal Pombal 26200
196
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
197
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 26200
198
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26000
199
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
200
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
201
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
202
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
203
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 25800
204
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
205
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25800
206
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
207
Средняя школа 21 Бишкек 25800
208
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
209
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
210
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
211
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
212
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
213
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
214
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
215
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
216
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
217
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
218
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
219
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
220
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
221
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
222
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
223
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
224
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
225
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
226
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25300
227
Midgard School Kyiv 25300
228
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
229
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
230
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
231
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
232
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
233
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
234
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
235
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
236
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
237
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
238
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
239
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
240
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 25200
241
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
242
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
243
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
244
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
245
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
246
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
247
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
248
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
249
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
250
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
251
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25100
252
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
253
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
254
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
255
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
256
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
257
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
258
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
259
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
260
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
261
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
262
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
263
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
264
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
265
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
266
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
267
EB Mamodeiro Aveiro 25000
268
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
269
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
270
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
271
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
272
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
273
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
274
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
275
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
276
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
277
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
278
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
279
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
280
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
281
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
282
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
283
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
284
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
285
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
286
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
287
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
288
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
289
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
290
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
291
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
292
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
293
Escola Prova 2 Barcelona 25000
294
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
295
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
296
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
297
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
298
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
299
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
300
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
301
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
302
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
303
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
304
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
305
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
306
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
307
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
308
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
309
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
310
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
311
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
312
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
313
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
314
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
315
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
316
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
317
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
318
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
319
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
320
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
321
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
322
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
323
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
324
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
325
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
326
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
327
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
328
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
329
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
330
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
331
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
332
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
333
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
334
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
335
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
336
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
337
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
338
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
339
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
340
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
341
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
342
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
343
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
344
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
345
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
346
Гірський НВК с. Гірське 25000
347
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
348
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
349
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
350
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
351
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
352
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
353
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
354
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
355
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
356
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
357
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
358
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
359
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
360
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
361
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
362
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
363
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
364
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
365
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
366
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
367
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
368
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
369
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
370
Materská škola Štrba Štrba 25000
371
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
372
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
373
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
374
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
375
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
376
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
377
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
378
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
379
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
380
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
381
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
382
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
383
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
384
CEIP Puente Real Badajoz 25000
385
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
386
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
387
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
388
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
389
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
390
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
391
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
392
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
393
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
394
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
395
Березинський НВК пгт Березине 25000
396
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
397
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
398
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
399
C.D Santa María Micaela Granada 25000
400
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
401
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
402
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
403
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
404
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
405
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
406
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
407
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
408
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
409
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
410
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
411
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
412
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
413
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
414
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
415
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
416
Одеський НВК 13 Одеса 25000
417
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
418
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
419
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
420
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
421
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
422
Colegio Almedina Córdoba 25000
423
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
424
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
425
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
426
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
427
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
428
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
429
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
430
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
431
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
432
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
433
Zssmš Margecany Margecany 25000
434
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
435
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
436
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
437
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
438
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
439
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
440
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
441
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
442
Kattaskólinn Garðabær 25000
443
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
444
Escola L'Espígol Juncosa 25000
445
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
446
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
447
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
448
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
449
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
450
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
451
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
452
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
453
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
454
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
455
Materská škola Zohor Zohor 25000
456
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
457
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
458
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
459
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
460
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
461
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
462
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
463
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
464
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
465
ZSP Paniówki Paniówki 25000
466
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
467
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
468
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
469
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
470
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
471
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
472
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
473
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
474
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
475
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
476
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
477
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
478
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
479
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
480
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
481
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
482
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
483
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
484
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
485
Duhova škôlka Bratislava 25000
486
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
487
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
488
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
489
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
490
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
491
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
492
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
493
Základná škola Trebišov 25000
494
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
495
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
496
СУ Васил Левски 25000
497
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
498
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
499
Woodcrest Public School 25000
500
Kingsway Park Public School 25000
501
25000
502
25000
503
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
504
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
505
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
506
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
507
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
508
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
509
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
510
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
511
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
512
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
513
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
514
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
515
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
516
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
517
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
518
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25000
519
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 25000
520
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
521
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
522
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
523
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
524
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
525
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
526
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
527
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
528
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
529
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
530
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
531
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
532
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
533
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
534
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
535
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
536
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
537
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
538
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
539
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
540
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
541
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
542
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
543
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
544
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
545
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
546
Colégio João Paulo II Braga 25000
547
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
548
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
549
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
550
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
551
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
552
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
553
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
554
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
555
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
556
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 25000
557
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
558
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
559
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
560
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
561
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
562
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
563
64 школа Ташкент 25000
564
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
565
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
566
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
567
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
568
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
569
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
570
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
571
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
572
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
573
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
574
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
575
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
576
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
577
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
578
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
579
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
580
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
581
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
582
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
583
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
584
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
585
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
586
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
587
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
588
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
589
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
590
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
591
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
592
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
593
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
594
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
595
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
596
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
597
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
598
ZŠ Obyce Obyce 25000
599
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
600
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
601
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
602
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
603
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
604
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
605
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
606
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
607
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
608
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
609
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
610
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
611
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
612
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
613
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
614
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
615
Henkel škôlka Bratislava 25000
616
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
617
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
618
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
619
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
620
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
621
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
622
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
623
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
624
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
625
Заставнівська гімназія Заставна 25000
626
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
627
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
628
25000
629
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
630
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
631
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
632
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
633
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
634
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
635
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
636
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
637
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
638
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
639
Escola terra Nostra Olost 20400
640
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
641
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
642
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
643
Przedszkole nr 52 Lublin 20200
644
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
645
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
646
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
647
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20100
648
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
649
Escola Pinyana Alfarràs 20100
650
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
651
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
652
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
653
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
654
Materská škola Žehra 10 20100
655
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
656
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
657
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
658
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
659
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
660
Test Name Test Town 20000
661
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
662
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
663
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
664
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
665
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
666
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
667
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
668
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
669
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
670
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
671
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
672
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
673
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
674
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
675
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
676
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
677
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
678
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
679
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
680
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
681
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
682
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
683
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
684
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
685
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
686
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
687
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
688
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
689
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
690
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
691
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
692
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
693
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
694
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
695
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
696
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
697
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
698
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
699
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
700
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
701
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
702
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
703
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
704
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
705
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
706
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
707
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
708
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
709
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
710
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
711
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
712
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
713
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
714
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
715
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
716
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
717
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
718
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
719
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
720
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
721
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
722
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
723
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
724
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
725
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
726
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
727
Griswold Youth Center Jewett City 20000
728
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
729
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
730
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
731
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
732
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
733
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
734
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
735
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
736
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
737
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
738
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
739
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
740
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
741
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
742
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
743
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
744
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
745
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
746
smyschool test 20000
747
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
748
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
749
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
750
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
751
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
752
tmyschool test 20000
753
Fountainhead School Surat 20000
754
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
755
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
756
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
757
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
758
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
759
dfg dsfg 20000
760
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
761
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
762
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
763
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
764
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
765
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
766
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
767
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
768
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
769
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
770
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
771
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
772
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
773
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
774
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
775
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
776
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
777
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
778
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
779
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
780
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
781
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
782
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
783
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
784
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
785
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
786
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
787
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
788
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
789
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
790
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
791
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
792
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
793
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
794
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
795
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
796
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
797
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
798
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
799
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
800
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
801
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
802
Materská škola Žehra 10 20000
803
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
804
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
805
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
806
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
807
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
808
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
809
Lučenec 20000
810
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
811
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
812
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
813
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
814
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
815
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
816
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
817
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
818
test test 20000
819
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
820
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
821
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
822
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
823
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
824
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
825
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
826
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
827
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
828
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
829
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
830
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
831
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
832
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
833
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
834
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
835
test test 20000
836
the best hight shool Towt 20000
837
Algonquin Avenue Public School 20000
838
20000
839
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
840
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
841
Lemland International School Lemland 20000
842
20000
843
Ecole Gron Morgan Public School 20000
844
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
845
20000
846
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20000
847
20000
848
Best School Grosswinternheim 20000
849
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
850
20000