0
0
BESTENLISTE
Könnt ihr die besten FAST-Helden der Welt sein?

Ihr könnt in der Bestenliste nach oben gelangen, indem ihr Punkte in den Abschnitten e-Bücher und Basecamp sammelt und eure persönlichen Bestleistungen in den Online-Spielen übertrefft!
FILTER:
NR.KLASSESCHULELANDSTADTPUNKTE
1
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 223898
2
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 194119
3
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 187086
4
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 143698
5
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 131691
6
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 129468
7
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 112743
8
4a SP Wydminy Wydminy 92801
9
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 92523
10
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 83063
11
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 71437
12
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 57096
13
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 56588
14
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 47819
15
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 44321
16
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 33511
17
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 32756
18
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
19
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 29406
20
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 27468
21
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 21950
22
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 19123
23
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 16257
24
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16001
25
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 15898
26
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 15429
27
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 14650
28
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13478
29
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 12784
30
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
31
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
32
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 11845
33
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 11200
34
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 10680
35
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 10600
36
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
37
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 10200
38
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
39
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10100
40
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
41
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
42
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
43
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
44
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
45
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
46
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10000
47
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
48
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
49
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 10000
50
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 10000
51
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
52
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 10000
53
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
54
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
55
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
56
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
57
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
58
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
59
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
60
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
61
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 8800
62
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
63
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
64
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
65
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 6000
66
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
67
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
68
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5700
69
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5400
70
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
71
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5300
72
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
73
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
74
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
75
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5200
76
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
77
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5200
78
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
79
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
80
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
81
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
82
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
83
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
84
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 5100
85
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
86
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 5000
87
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 5000
88
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
89
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
90
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
91
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
92
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
93
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
94
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
95
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 5000
96
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
97
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
98
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
99
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
100
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
101
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
102
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
103
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
104
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
105
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 5000
106
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
107
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
108
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
109
hcc SCUOLA HCC Milano 5000
110
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 5000
111
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
112
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
113
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
114
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
115
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
116
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
117
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 5000
118
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
119
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
120
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
121
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
122
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
123
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
124
Princeses i cavallers 4t Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
125
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
126
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
127
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
128
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
129
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 5000
130
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
131
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 5000
132
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
133
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
134
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
135
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
136
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
137
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
138
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
139
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
140
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
141
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
142
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
143
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
144
1r A Escola Joventut Callús 5000
145
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5000
146
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
147
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
148
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
149
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
150
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
151
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5000
152
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
153
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
154
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 5000
155
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
156
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
157
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
158
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 5000
159
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
160
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
161
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
162
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
163
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5000
164
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
165
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
166
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
167
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5000
168
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5000
169
1 Б 64 школа Ташкент 5000
170
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5000
171
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
172
Teve DMD Ovi Debrecen 5000
173
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
174
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
175
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
176
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
177
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
178
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
179
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
NR.KLASSESCHULELANDSTADTPUNKTE
1
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 223898
2
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 194119
3
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 187086
4
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 143698
5
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 131691
6
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 129468
7
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 112743
8
4a SP Wydminy Wydminy 92801
9
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 92523
10
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 83063
11
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 71437
12
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 57096
13
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 56588
14
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 47819
15
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 44321
16
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 33511
17
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 32756
18
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
19
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 29406
20
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 27468
21
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 21950
22
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 19123
23
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 16257
24
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16001
25
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 15898
26
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 15429
27
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 14650
28
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13478
29
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 12784
30
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
31
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
32
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 11845
33
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 11200
34
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 10680
35
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 10600
36
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
37
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 10200
38
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
39
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10100
40
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
41
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
42
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
43
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
44
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
45
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
46
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10000
47
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
48
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
49
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 10000
50
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 10000
51
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 10000
52
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 10000
53
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
54
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
55
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
56
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
57
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
58
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
59
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
60
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
61
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 8800
62
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
63
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
64
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
65
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 6000
66
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
67
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
68
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5700
69
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5400
70
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
71
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5300
72
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
73
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
74
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
75
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5200
76
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
77
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5200
78
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
79
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
80
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
81
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
82
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
83
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
84
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 5100
85
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
86
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 5000
87
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 5000
88
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
89
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
90
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
91
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
92
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
93
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
94
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
95
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 5000
96
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
97
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
98
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
99
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
100
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
101
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
102
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
103
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
104
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
105
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 5000
106
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
107
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
108
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
109
hcc SCUOLA HCC Milano 5000
110
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 5000
111
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
112
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
113
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
114
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
115
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
116
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
117
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 5000
118
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
119
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
120
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
121
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
122
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
123
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5000
124
Princeses i cavallers 4t Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
125
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
126
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
127
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
128
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
129
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 5000
130
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
131
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 5000
132
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
133
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
134
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
135
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
136
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
137
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
138
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
139
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
140
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
141
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
142
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
143
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
144
1r A Escola Joventut Callús 5000
145
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5000
146
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
147
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
148
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
149
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
150
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
151
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5000
152
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
153
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
154
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 5000
155
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
156
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
157
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
158
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 5000
159
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
160
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
161
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
162
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
163
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5000
164
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
165
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
166
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
167
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5000
168
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5000
169
1 Б 64 школа Ташкент 5000
170
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5000
171
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
172
Teve DMD Ovi Debrecen 5000
173
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
174
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
175
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
176
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
177
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
178
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
179
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
MITMACHEN

ÜBER UNS

DIE HELDEN STELLEN SICH VOR

KAMPAGNE IN AKTION

GEMEINSCHAFT

SOCIAL MEDIA
ARTIKEL GEKAUFT!
NICHT GENUG MÜNZEN!
NICHT GENUG DIAMANTEN!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software