0
0
BESTENLISTE
Könnt ihr die besten FAST-Helden der Welt sein?

Ihr könnt in der Bestenliste nach oben gelangen, indem ihr Punkte in den Abschnitten e-Bücher und Basecamp sammelt und eure persönlichen Bestleistungen in den Online-Spielen übertrefft!
FILTER:
NR.SCHULELANDSTADTPUNKTE
1
Brackenfell Primary Cape Town 1079363
2
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 390372
3
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 284082
4
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 274136
5
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 207646
6
SP Wydminy Wydminy 202102
7
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 172988
9
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 166722
10
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 114559
11
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 110638
12
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 103642
13
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97022
14
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
15
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 74412
16
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
17
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 69936
18
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
19
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
20
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
21
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 60568
22
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
23
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
24
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 60000
25
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59993
26
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 59200
27
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 58900
28
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 53246
29
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
30
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 51200
31
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 50858
32
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
33
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 50000
34
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 47514
35
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47002
36
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
37
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 45100
38
Bellville Primary School Bellville 44300
39
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
40
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
41
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 40900
42
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
43
"Saulė" Joniškis 40340
44
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
45
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
46
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
47
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
48
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 38690
49
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
50
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
51
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
52
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 37500
53
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
54
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 36200
55
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
56
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 35400
57
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 35281
58
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 35000
59
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
60
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
61
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 35000
62
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
63
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
64
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
65
Test School Test 33200
66
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
67
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
68
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 31961
69
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
70
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 31500
71
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 31400
72
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
73
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
74
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
75
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
76
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 30000
77
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
78
DMD Ovi Debrecen 30000
79
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
80
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 30000
81
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
82
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
83
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
84
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
85
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
86
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
87
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 26600
88
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
89
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
90
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
91
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
92
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
93
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
94
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25400
95
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
96
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
97
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
98
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
99
Midgard School Kyiv 25300
100
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
101
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25300
102
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
103
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
104
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
105
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
106
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25200
107
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 25200
108
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
109
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
110
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
111
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25200
112
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
113
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
114
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
115
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25100
116
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25100
117
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
118
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
119
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
120
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
121
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
122
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
123
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
124
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
125
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 25100
126
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
127
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
128
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
129
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
130
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
131
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
132
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
133
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
134
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
135
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
136
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
137
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
138
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
139
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
140
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
141
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
142
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
143
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
144
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
145
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25000
146
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
147
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
148
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
149
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
150
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
151
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
152
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
153
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
154
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
155
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
156
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
157
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
158
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
159
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
160
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
161
SCUOLA HCC Milano 25000
162
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
163
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
164
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
165
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
166
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
167
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
168
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
169
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
170
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
171
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
172
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
173
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
174
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
175
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
176
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
177
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
178
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
179
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
180
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
181
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
182
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
183
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
184
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
185
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
186
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25000
187
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
188
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
189
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
190
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
191
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
192
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
193
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
194
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
195
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
196
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
197
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
198
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
199
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
200
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
201
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
202
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
203
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
204
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
205
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
206
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
207
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
208
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
209
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
210
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
211
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
212
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
213
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
214
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
215
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
216
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
217
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
218
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
219
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
220
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
221
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
222
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
223
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
224
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
225
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
226
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
227
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
228
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
229
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
230
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
231
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
232
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
233
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
234
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
235
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
236
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
237
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
238
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
239
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
240
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
241
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
242
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
243
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
244
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
245
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
246
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
247
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
248
EB Mamodeiro Aveiro 25000
249
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
250
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
251
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
252
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
253
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
254
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
255
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
256
Березинський НВК пгт Березине 25000
257
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
258
CEIP Puente Real Badajoz 25000
259
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
260
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
261
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
262
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
263
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
264
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
265
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
266
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
267
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25000
268
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
269
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 25000
270
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 25000
271
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
272
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
273
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
274
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
275
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
276
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
277
Escola Joventut Callús 25000
278
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25000
279
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 25000
280
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
281
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
282
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
283
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
284
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
285
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
286
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
287
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
288
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
289
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
290
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
291
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
292
64 школа Ташкент 25000
293
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
294
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
295
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
296
Escola Prova 2 Barcelona 25000
297
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
298
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
299
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
300
Одеський НВК 13 Одеса 25000
301
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
302
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
303
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
304
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
305
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
306
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
307
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
308
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
309
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
310
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
311
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
312
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
313
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 25000
314
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
315
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
316
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
317
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
318
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
319
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
320
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
321
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
322
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
323
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
324
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
325
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
326
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
327
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
328
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
329
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
330
Гірський НВК с. Гірське 25000
331
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
332
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
333
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
334
Colegio Almedina Córdoba 25000
335
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
336
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
337
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
338
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
339
C.D Santa María Micaela Granada 25000
340
Materská škola Štrba Štrba 25000
341
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
342
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
343
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
344
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
345
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
346
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
347
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
348
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
349
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
350
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
351
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
352
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
353
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
354
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
355
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
356
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
357
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
358
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
359
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
360
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
361
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
362
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
363
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
364
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
365
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
366
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
367
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
368
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
369
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
370
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
371
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
372
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
373
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
374
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
375
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
376
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
377
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
378
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
379
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
380
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
381
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
382
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
383
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
384
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
385
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
386
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
387
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
388
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
389
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
390
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
391
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
392
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
393
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
394
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
395
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
396
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
397
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
398
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
399
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
400
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
401
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
402
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
403
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
404
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
405
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
406
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
407
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
408
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
409
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
410
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
411
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 25000
412
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
413
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
414
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
415
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
416
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
417
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
418
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
419
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
420
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
421
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
422
Henkel škôlka Bratislava 25000
423
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
424
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
425
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
426
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
427
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
428
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
429
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
430
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
431
Заставнівська гімназія Заставна 25000
432
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
433
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
434
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
435
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
436
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
437
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
438
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
439
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
440
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
441
ZŠ Obyce Obyce 25000
442
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
443
Zssmš Margecany Margecany 25000
444
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
445
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
446
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25000
447
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
448
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
449
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
450
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
451
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
452
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
453
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
454
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
455
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
456
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
457
СУ Васил Левски 25000
458
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
459
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
460
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
461
Materská škola Zohor Zohor 25000
462
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
463
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
464
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
465
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
466
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
467
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
468
Duhova škôlka Bratislava 25000
469
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
470
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
471
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
472
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
473
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
474
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
475
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
476
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
477
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
478
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
479
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
480
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
481
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
482
Základná škola Trebišov 25000
483
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
484
25000
485
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
486
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
487
Kingsway Park Public School 25000
488
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
489
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
490
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
491
25000
492
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
493
Colégio João Paulo II Braga 25000
494
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
495
Woodcrest Public School 25000
496
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
497
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
498
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
499
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
500
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
501
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
502
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
503
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20800
504
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
505
Escola terra Nostra Olost 20400
506
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
507
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
508
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20300
509
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
510
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
511
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
512
Materská škola Žehra 10 20100
513
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
514
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
515
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
516
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
517
ЗОШ№3 Рівне 20000
518
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
519
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
520
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
521
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
522
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
523
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
524
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
525
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
526
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
527
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
528
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
529
Základná škola Bratislava 20000
530
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
531
Materská škola Holčíkovce 20000
532
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
533
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
534
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
535
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
536
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
537
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
538
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
539
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
540
Amor de Dios CÁDIZ 20000
541
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
542
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
543
2020: Stone House Elliot 20000
544
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
545
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
546
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
547
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
548
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
549
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
550
Colegio Argantonio Cádiz 20000
551
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
552
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
553
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
554
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
555
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
556
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
557
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
558
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
559
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
560
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
561
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
562
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
563
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
564
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
565
Обтівський ліцей с Обтове 20000
566
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
567
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
568
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
569
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
570
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
571
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
572
test test 20000
573
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
574
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
575
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
576
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
577
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
578
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
579
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
580
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
581
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
582
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
583
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
584
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
585
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
586
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
587
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
588
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
589
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
590
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
591
Základná škola Ilava 20000
592
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
593
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
594
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
595
ЗОШ№3 Рівне 20000
596
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
597
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
598
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
599
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
600
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
601
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
602
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
603
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
604
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
605
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
606
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
607
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
608
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
609
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
610
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
611
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
612
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
613
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
614
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
615
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
616
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
617
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
618
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
619
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
620
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
621
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
622
test test 20000
623
test test 20000
624
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
625
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
626
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
627
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
628
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
629
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
630
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
631
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
632
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
633
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
634
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
635
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
636
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
637
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
638
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
639
Lučenec 20000
640
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
641
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
642
Materská škola Žehra 10 20000
643
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
644
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 20000
645
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
646
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
647
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
648
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
649
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
650
20000
651
Ecole Gron Morgan Public School 20000
652
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
653
Algonquin Avenue Public School 20000
654
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
655
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
656
20000
657
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
658
Best School Grosswinternheim 20000
659
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
660
20000
661
20000
662
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
663
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 20000
664
Lemland International School Lemland 20000
665
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
666
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
667
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
668
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
669
grape bajkalska 22 20000
670
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
671
Test Name Test Town 20000
672
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
673
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
674
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
675
20000
676
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
677
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
678
Scoala generala nr 1 București 20000
679
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
680
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
681
20000
682
школа №248 Tashkent 20000
683
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
684
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
685
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
686
Základná škola Blatné Blatné 20000
687
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
688
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
689
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
690
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
691
CDP: Santo Domingo Granada 20000
692
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
693
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
694
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
695
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
696
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
697
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
698
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
699
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
700
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
701
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
702
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
703
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
704
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
705
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
706
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
707
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
708
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
709
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
710
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
711
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
712
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
713
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
714
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
715
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
716
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
717
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
718
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
719
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
720
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
721
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
722
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
723
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
724
tmyschool test 20000
725
smyschool test 20000
726
Fountainhead School Surat 20000
727
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
728
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
729
dfg dsfg 20000
730
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
731
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
732
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
733
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
734
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
735
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
736
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
737
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
738
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
739
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
740
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
741
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
742
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
743
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
744
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
745
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
746
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
747
Thinkglobal Lviv Львів 20000
748
the best hight shool Towt 20000
749
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
750
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
751
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
752
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
753
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
754
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
755
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
756
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
757
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
758
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
759
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
760
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
761
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
762
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
763
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
764
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
765
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
766
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
767
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
768
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
769
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
770
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
771
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
772
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
773
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
774
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
775
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
776
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
777
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
778
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
779
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
780
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
781
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
782
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
783
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
784
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
785
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
786
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
787
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
788
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
789
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
790
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
791
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
792
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
793
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
794
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
795
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
796
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
797
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
798
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
799
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
800
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
801
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
802
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
803
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
804
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
805
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
806
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
807
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
808
SP6 Ustroń Ustroń 20000
809
Onelink Test School 20000
810
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
811
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
812
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
813
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
814
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
815
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
816
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
817
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
818
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
819
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
820
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
821
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
822
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
823
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
824
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
825
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
826
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
827
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
828
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
829
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
830
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
831
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
832
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
833
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
834
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
835
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
836
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
837
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
838
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
839
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
840
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
841
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
842
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
843
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
844
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
845
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
846
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
847
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
848
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
849
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
850
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
851
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
852
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
853
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
854
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
855
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
856
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
857
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
858
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
859
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
860
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
861
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
862
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
863
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
864
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
865
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
866
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
867
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
868
Griswold Youth Center Jewett City 20000
869
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
870
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
871
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
872
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
873
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
874
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
875
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
876
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
877
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
878
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
879
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
880
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
881
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
882
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
883
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
884
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
885
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
886
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
887
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
888
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
889
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
890
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
891
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
892
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
893
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
894
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
895
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
896
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
897
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
898
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
899
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
900
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
901
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
902
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
903
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
904
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
905
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
906
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
907
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
908
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
909
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
910
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
911
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
912
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
913
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
914
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
915
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
916
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
917
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
918
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
919
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
920
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
921
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
922
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
923
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
924
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
925
2020: Stone House Elliot 20000
926
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
927
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
928
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
929
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
930
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
931
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
932
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
933
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
934
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
935
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
936
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
937
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
938
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
939
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
940
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
941
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
942
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
943
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
944
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
945
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
946
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
947
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
948
гімназія симоненка львів 20000
949
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
950
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
951
La Salle San Rafael Madrid 20000
952
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
953
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
954
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
955
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
956
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
957
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
958
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
959
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
960
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
961
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
962
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
963
Základná škola Košice 20000
964
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
965
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
966
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
967
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
968
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
969
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
970
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
971
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
972
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
973
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
974
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
975
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
976
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
977
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
978
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
979
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
980
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
981
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
982
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
983
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
984
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
985
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
986
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
987
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
988
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
989
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
990
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
991
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
992
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
993
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
994
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
995
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
996
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
997
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
998
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
999
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1000
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1001
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1002
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1003
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1004
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1005
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1006
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1007
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1008
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1009
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1010
ТЕСТ за училище София 20000
1011
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1012
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1013
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1014
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1015
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1016
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1017
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1018
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1019
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1020
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1021
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1022
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1023
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1024
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1025
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
1026
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1027
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1028
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1029
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1030
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1031
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1032
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1033
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1034
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1035
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1036
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1037
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1038
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1039
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1040
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1041
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1042
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1043
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1044
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1045
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1046
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1047
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1048
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1049
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1050
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1051
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1052
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1053
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1054
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1055
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1056
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1057
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1058
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1059
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1060
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1061
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1062
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1063
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1064
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1065
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1066
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
1067
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1068
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1069
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
1070
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1071
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1072
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1073
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1074
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1075
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1076
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1077
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1078
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1079
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1080
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1081
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1082
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1083
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
1084
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1085
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1086
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1087
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1088
Onelink Test School 20000
NR.SCHULELANDSTADTPUNKTE
1
Brackenfell Primary Cape Town 1079363
2
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 390372
3
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 284082
4
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 274136
5
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 207646
6
SP Wydminy Wydminy 202102
7
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 172988
9
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 166722
10
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 114559
11
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 110638
12
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 103642
13
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97022
14
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
15
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 74412
16
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
17
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 69936
18
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
19
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
20
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 61352
21
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 60568
22
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
23
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
24
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 60000
25
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59993
26
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 59200
27
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 58900
28
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 53246
29
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
30
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 51200
31
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 50858
32
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
33
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 50000
34
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 47514
35
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47002
36
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
37
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 45100
38
Bellville Primary School Bellville 44300
39
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
40
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
41
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 40900
42
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
43
"Saulė" Joniškis 40340
44
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
45
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
46
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
47
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
48
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 38690
49
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
50
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
51
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
52
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 37500
53
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
54
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 36200
55
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
56
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 35400
57
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 35281
58
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 35000
59
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
60
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
61
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 35000
62
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
63
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
64
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
65
Test School Test 33200
66
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
67
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
68
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 31961
69
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
70
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 31500
71
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 31400
72
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
73
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
74
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
75
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
76
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 30000
77
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
78
DMD Ovi Debrecen 30000
79
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
80
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 30000
81
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
82
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
83
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
84
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
85
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
86
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
87
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 26600
88
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
89
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
90
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
91
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
92
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
93
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
94
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25400
95
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
96
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
97
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
98
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
99
Midgard School Kyiv 25300
100
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
101
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25300
102
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
103
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
104
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
105
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
106
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25200
107
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 25200
108
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
109
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
110
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
111
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25200
112
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
113
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
114
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
115
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25100
116
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25100
117
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
118
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
119
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
120
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
121
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
122
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
123
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
124
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
125
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 25100
126
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
127
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
128
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
129
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
130
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
131
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
132
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
133
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
134
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
135
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
136
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
137
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
138
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
139
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
140
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
141
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
142
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
143
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
144
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
145
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 25000
146
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
147
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
148
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
149
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
150
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
151
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
152
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
153
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
154
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
155
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
156
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
157
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
158
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
159
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
160
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
161
SCUOLA HCC Milano 25000
162
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
163
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
164
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
165
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
166
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
167
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
168
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
169
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
170
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
171
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
172
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
173
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
174
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
175
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
176
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
177
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
178
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
179
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
180
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
181
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
182
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
183
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
184
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
185
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
186
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25000
187
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
188
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
189
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
190
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
191
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
192
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
193
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
194
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
195
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
196
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
197
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
198
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
199
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
200
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
201
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
202
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
203
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
204
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
205
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
206
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
207
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
208
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
209
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
210
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
211
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
212
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
213
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
214
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
215
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
216
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
217
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
218
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
219
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
220
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
221
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
222
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
223
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
224
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
225
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
226
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
227
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
228
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
229
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
230
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
231
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
232
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
233
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
234
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
235
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
236
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
237
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
238
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
239
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
240
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
241
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
242
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
243
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
244
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
245
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
246
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
247
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
248
EB Mamodeiro Aveiro 25000
249
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
250
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
251
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
252
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
253
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
254
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
255
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
256
Березинський НВК пгт Березине 25000
257
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
258
CEIP Puente Real Badajoz 25000
259
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
260
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
261
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
262
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
263
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
264
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
265
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
266
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
267
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25000
268
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
269
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 25000
270
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 25000
271
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
272
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
273
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
274
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
275
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
276
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
277
Escola Joventut Callús 25000
278
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25000
279
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 25000
280
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
281
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
282
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
283
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
284
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
285
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
286
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
287
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
288
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
289
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
290
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
291
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
292
64 школа Ташкент 25000
293
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
294
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
295
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
296
Escola Prova 2 Barcelona 25000
297
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
298
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
299
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
300
Одеський НВК 13 Одеса 25000
301
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
302
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
303
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
304
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
305
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
306
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
307
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
308
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
309
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
310
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
311
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
312
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
313
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 25000
314
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
315
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
316
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
317
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
318
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
319
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
320
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
321
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
322
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
323
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
324
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
325
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
326
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
327
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
328
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
329
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
330
Гірський НВК с. Гірське 25000
331
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
332
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
333
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
334
Colegio Almedina Córdoba 25000
335
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
336
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
337
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
338
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
339
C.D Santa María Micaela Granada 25000
340
Materská škola Štrba Štrba 25000
341
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
342
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
343
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
344
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
345
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
346
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
347
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
348
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
349
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
350
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
351
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
352
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
353
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
354
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
355
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
356
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
357
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
358
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
359
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
360
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
361
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
362
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
363
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
364
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
365
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
366
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
367
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
368
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
369
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
370
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
371
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
372
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
373
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
374
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
375
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
376
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
377
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
378
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
379
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
380
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
381
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
382
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
383
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
384
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
385
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
386
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
387
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
388
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
389
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
390
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
391
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
392
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
393
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
394
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
395
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
396
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
397
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
398
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
399
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
400
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
401
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
402
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
403
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
404
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
405
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
406
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
407
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
408
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
409
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
410
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
411
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 25000
412
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
413
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
414
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
415
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
416
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
417
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
418
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
419
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
420
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
421
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
422
Henkel škôlka Bratislava 25000
423
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
424
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
425
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
426
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
427
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
428
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
429
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
430
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
431
Заставнівська гімназія Заставна 25000
432
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
433
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
434
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
435
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
436
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
437
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
438
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
439
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
440
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
441
ZŠ Obyce Obyce 25000
442
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
443
Zssmš Margecany Margecany 25000
444
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
445
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
446
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25000
447
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
448
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
449
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
450
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
451
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
452
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
453
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
454
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
455
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
456
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
457
СУ Васил Левски 25000
458
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
459
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
460
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
461
Materská škola Zohor Zohor 25000
462
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
463
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
464
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
465
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
466
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
467
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
468
Duhova škôlka Bratislava 25000
469
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
470
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
471
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
472
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
473
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
474
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
475
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
476
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
477
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
478
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
479
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
480
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
481
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
482
Základná škola Trebišov 25000
483
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
484
25000
485
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
486
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
487
Kingsway Park Public School 25000
488
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
489
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
490
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
491
25000
492
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
493
Colégio João Paulo II Braga 25000
494
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
495
Woodcrest Public School 25000
496
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
497
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
498
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
499
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
500
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
501
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
502
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
503
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20800
504
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
505
Escola terra Nostra Olost 20400
506
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
507
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
508
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20300
509
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
510
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
511
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
512
Materská škola Žehra 10 20100
513
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
514
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
515
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
516
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
517
ЗОШ№3 Рівне 20000
518
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
519
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
520
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
521
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
522
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
523
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
524
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
525
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
526
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
527
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
528
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
529
Základná škola Bratislava 20000
530
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
531
Materská škola Holčíkovce 20000
532
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
533
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
534
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
535
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
536
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
537
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
538
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
539
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
540
Amor de Dios CÁDIZ 20000
541
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
542
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
543
2020: Stone House Elliot 20000
544
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
545
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
546
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
547
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
548
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
549
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
550
Colegio Argantonio Cádiz 20000
551
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
552
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
553
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
554
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
555
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
556
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
557
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
558
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
559
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
560
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
561
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
562
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
563
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
564
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
565
Обтівський ліцей с Обтове 20000
566
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
567
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
568
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
569
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
570
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
571
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
572
test test 20000
573
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
574
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
575
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
576
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
577
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
578
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
579
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
580
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
581
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
582
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
583
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
584
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
585
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
586
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
587
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
588
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
589
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
590
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
591
Základná škola Ilava 20000
592
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
593
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
594
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
595
ЗОШ№3 Рівне 20000
596
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
597
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
598
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
599
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
600
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
601
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
602
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
603
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
604
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
605
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
606
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
607
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
608
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
609
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
610
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
611
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
612
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
613
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
614
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
615
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
616
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
617
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
618
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
619
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
620
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
621
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
622
test test 20000
623
test test 20000
624
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
625
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
626
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
627
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
628
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
629
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
630
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
631
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
632
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
633
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
634
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
635
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
636
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
637
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
638
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
639
Lučenec 20000
640
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
641
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
642
Materská škola Žehra 10 20000
643
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
644
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 20000
645
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
646
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
647
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
648
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
649
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
650
20000
651
Ecole Gron Morgan Public School 20000
652
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
653
Algonquin Avenue Public School 20000
654
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
655
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
656
20000
657
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
658
Best School Grosswinternheim 20000
659
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
660
20000
661
20000
662
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
663
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 20000
664
Lemland International School Lemland 20000
665
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
666
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
667
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
668
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
669
grape bajkalska 22 20000
670
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
671
Test Name Test Town 20000
672
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
673
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
674
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
675
20000
676
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
677
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
678
Scoala generala nr 1 București 20000
679
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
680
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
681
20000
682
школа №248 Tashkent 20000
683
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
684
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
685
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
686
Základná škola Blatné Blatné 20000
687
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
688
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
689
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
690
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
691
CDP: Santo Domingo Granada 20000
692
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
693
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
694
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
695
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
696
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
697
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
698
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
699
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
700
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
701
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
702
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
703
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
704
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
705
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
706
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
707
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
708
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
709
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
710
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
711
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
712
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
713
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
714
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
715
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
716
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
717
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
718
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
719
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
720
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
721
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
722
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
723
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
724
tmyschool test 20000
725
smyschool test 20000
726
Fountainhead School Surat 20000
727
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
728
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
729
dfg dsfg 20000
730
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
731
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
732
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
733
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
734
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
735
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
736
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
737
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
738
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
739
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
740
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
741
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
742
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
743
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
744
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
745
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
746
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
747
Thinkglobal Lviv Львів 20000
748
the best hight shool Towt 20000
749
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
750
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
751
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
752
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
753
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
754
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
755
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
756
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
757
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
758
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
759
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
760
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
761
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
762
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
763
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
764
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
765
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
766
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
767
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
768
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
769
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
770
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
771
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
772
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
773
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
774
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
775
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
776
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
777
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
778
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
779
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
780
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
781
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
782
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
783
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
784
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
785
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
786
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
787
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
788
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
789
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
790
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
791
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
792
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
793
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
794
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
795
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
796
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
797
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
798
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
799
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
800
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
801
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
802
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
803
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
804
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
805
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
806
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
807
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
808
SP6 Ustroń Ustroń 20000
809
Onelink Test School 20000
810
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
811
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
812
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
813
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
814
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
815
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
816
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
817
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
818
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
819
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
820
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
821
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
822
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
823
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
824
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
825
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
826
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
827
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
828
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
829
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
830
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
831
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
832
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
833
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
834
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
835
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
836
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
837
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
838
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
839
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
840
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
841
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
842
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
843
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
844
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
845
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
846
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
847
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
848
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
849
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
850
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
851
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
852
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
853
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
854
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
855
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
856
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
857
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
858
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
859
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
860
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
861
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
862
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
863
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
864
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
865
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
866
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
867
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
868
Griswold Youth Center Jewett City 20000
869
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
870
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
871
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
872
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
873
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
874
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
875
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
876
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
877
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
878
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
879
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
880
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
881
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
882
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
883
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
884
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
885
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
886
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
887
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
888
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
889
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
890
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
891
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
892
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
893
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
894
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
895
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
896
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
897
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
898
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
899
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
900
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
901
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
902
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
903
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
904
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
905
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
906
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
907
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
908
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
909
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
910
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
911
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
912
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
913
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
914
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
915
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
916
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
917
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
918
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
919
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
920
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
921
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
922
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
923
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
924
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
925
2020: Stone House Elliot 20000
926
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
927
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
928
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
929
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
930
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
931
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
932
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
933
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
934
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
935
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
936
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
937
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
938
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
939
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
940
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
941
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
942
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000